Automatyk / Electronic technician

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2019-3404

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,

- parametryzacja przetwornic częstotliwości,

- kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych,
fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych,

- diagnostyka oprogramowania PLC, analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi,

- implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in.: (Beckhoff, Siemens).

Oczekujemy

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- gotowość do pracy w ruchu ciągłym,
- wykształcenie minimum średnie automatyczne lub pokrewne,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- otwartość na szkolenia.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- atrakcyjne nagrody uznaniowe,
- wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
- możliwości szkoleń w ramach podnoszenia kwalifikacji pracowników,
- pracę w międzynarodowym zespole, w firmie o ugruntowanych standardach pracy, z możliwością rozwoju zawodowego.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d493742053184bf5a5ebc2910a1de7a1