Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Elektryk - Brygadzista/Electrician

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2023-10512

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

•Obsługa GSZ 110/6 kV i sieci energetycznej Zakładu.
•Eksploatacja i obsługa Stacji transformatorowych i rozdzielczych WN, SN i nn.
•Eksploatacja i obsługa sieci przesyłowych, instalacji i urządzeń energetycznych i elektrycznych.
•Utrzymywanie w sprawności technicznej, realizacja napraw i kontrola pracy
urządzeń i instalacji elektrycznych.
•Przestrzegania zasad BHP i p.poż. przy wykonywaniu prac przy instalacjach i urządzeniach elektrycznych.
•Kontrola nad uniemożliwieniem dostępu do urządzeń elektrycznych osobom obcym.
•Uczestniczenie w przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych oraz kontrola ich realizacji.
•Pomiary termowizyjne i elektryczne rozdzielni, instalacji i odbiorników energii.
• Zabezpieczanie dokumentacji technicznej sieci i urządzeń elektrycznych.
• Przeglądy instalacji cieplnych, gazowych i wodnych.

Nasze wymagania:

•Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
•Wykształcenie min. zawodowe, zgodne z profilem stanowiska.
•Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej.
•Uprawnienia energetyczne gr. 1 E+D bez ograniczeń.
•Uprawnienia energetyczne gr. 2E i 3E.

Co oferujemy

Adres do bezpośredniego aplikowania:
rekrutacja.strzelce@kronospan.pl

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy
- ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
- stabilne warunki zatrudnienia
- praca jednozmianowa