Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Internal Sales munkatárs (német-angol) / Back Office Clerk (German)

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2019-3804

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- A vállalat Sales részlegének, legfőképpen az értékesítőknek a támogatása
- Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás külföldi partnerekkel
- Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével; az értékesítők napi munkájának támogatása
- Telefonos segítségnyújtás a vevőknek a termékekkel, rendeléseikkel kapcsolatban felmerült kérdéseikre
- Rendelések koordinálása, ellenőrzése és állapotuk nyomon követése
- A rendelések számítógépes rendszerben való rögzítése, kezelése

Profil

- Felsőfokú végzettség (gazdasági / szállítmányozási szakirányú végzettség előnyt jelent)
- Tárgyalási szintű német nyelvtudás, min. középfokú angol nyelvtudás
- Értékesítési vagy kapcsolódó területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
- Megbízhatóság, precizitás, jó munkabíró képesség

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés, kiváló juttatások
- Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; 15 Ft / km útiköltség-térítés, céges bónusz
- Vállalati nyelvoktatás
- Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében