Konsultant - Sprzedawca

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2022-8574

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój, a naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej.

Twój zakres obowiązków:

- Kompleksowa i profesjonalna obsługa Klienta;
- Koordynacja procesu sprzedaży;
- Dbałość o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt salonu sprzedaży;
- Realizacja planów i celów sprzedażowych oraz jakościowych;
- Sporządzanie ofert cenowych oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
- Przygotowanie raportów sprzedażowych;
- Pozyskiwanie i doskonalenie wiedzy produktowej.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze klienta;
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
- Wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania relacji, otwartość, pozytywna energia;
- Dobrej znajomości pakietu MS Office;
- Dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w elastycznym harmonogramie pracy;
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży e-commerce.

Co oferujemy

- Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Pakiet szkoleń;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Pracę w zakładzie blisko centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, dogodny dojazd MPK;
- Pracę w przyjaznym, zgranym, pomocnym zespole w przedziale godzin 8.00-18.00 (dwuzmianowo).