Magazynier/ Storekeeper (Szczecinek) K/M

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-11214

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Twój zakres obowiązków:

Praca w Magazynie części zamiennych do pojazdów i maszyn tj. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe, rębaki
• Przyjęcie i wydawanie towaru
• Prowadzenie ścisłej ewidencji
• Praca przy pomocy komputera i skanera
• Obsługa wózka widłowego
• Wysyłanie części do regeneracji
• Odbiór przesyłek

Nasze wymagania:

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
• Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Co oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Terminowość wypłat wynagrodzeń
• Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia
• Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
• Szkolenia wstępne i stanowiskowe
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Ubezpieczenie grupowe