Maszynista / Train Driver (Szczecin) K/M

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-11597

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Silva LS od 2018 roku posiada licencję na przewozy kolejowe, a od kilkunastu lat działa w obszarach spedycji kolejowej, utrzymania infrastruktury i taboru oraz logistyce. W oparciu o nasze doświadczenie, infrastrukturę i tabor kolejowy oferujemy realizację przewozów kolejowych krajowych i zagranicznych. Dzięki dofinansowaniu unijnemu od stycznia 2021 roku rozpoczęliśmy przewozy intermodalne.

Twój zakres obowiązków:

 Prowadzenie spalinowych pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych
 Wykonywanie czynności kontrolnych przed przystąpieniem do jazdy
 Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Nasze wymagania:

 Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty
 Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy spalinowej
 Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

Co oferujemy

 Atrakcyjne wynagrodzenie;
 Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej;
 Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
 Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata);
 Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

#LI-DNI