Mechanik/Mechanic

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2023-10586

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

- Pomoc w wykonywaniu bieżącej kontroli oraz dbałość o stan techniczny urządzeń, maszyn, instalacji i narzędzi;
- Pomoc w usuwaniu awarii powstałych podczas eksploatacji;
- Wykonywanie smarowań maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze;
- Dokonywanie przeglądów, napraw, remontów i konserwacji wg opracowanego przez przełożonych harmonogramu prac;
- Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym;
- Udział w innowacyjnych projektach inwestycyjnych.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie przy naprawach maszyn produkcyjnych lub zainteresowanie majsterkowaniem;
- Umiejętność szybkiego uczenia się;
- Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzony sprzęt;
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- Chęć rozwoju w obszarze mechaniki - gotowość do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
- Chęć nawiązania długotrwałej współpracy.

Co oferujemy

- Program wdrożeniowy i pomoc mentora na każdym etapie wdrożeniowym;
- Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pakiet nagród miesięcznych;
- Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
- Darmowy dostęp do nowoczesnej siłownik zakładowej.