Pomocnik operatora / Helper

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2018-3128

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- ustawianie, bieżąca kontrola i utrzymanie wymaganych parametrów produkcji
- bieżąca kontrola przebiegu pracy urządzeń
- kontrola jakości i badanie parametrów
- utrzymanie maszyn i urządzeń w czystości oraz wywóz śmieci,

Oczekujemy

- wykształcenie min. zawodowe
- dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym
- zaangażowania

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze + premie i dodatki
Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=27d89d2424a7436db17802060682833c