Pomocnik operatora / Helper

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2019-3391

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- Kontrola stanu technicznego poszczególnych maszyn ciągu produkcyjnego
- Ustawianie parametrów maszyny, korygowanie na bieżąco wadliwych parametrów wynikłych podczas produkcji
- Kontrola sprawności frezów
- Produkowanie formatów przy zachowaniu odpowiednich parametrów technologicznych
- Bieżąca kontrola produkcji w celu zachowania jakości produktu zgodnej z wymaganiami dla wyrobu
- Systematyczna kontrola pracy obsługiwanych maszyn, uzupełnianie na bieżąco pół produktów

Oczekujemy

- Wykształcenia min. zawodowego
- Podstawowej znajomości obsługi komputera
- Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Dodatek za pracę w systemie zmianowym
- Premie miesięczne
- Szkolenia wstępne i wsparcie w okresie wdrożeniowym