Specjalista ds. marketingu i PR / Grafik kreatywny / Marketing and PR specialist / Creative graphic desi

Lokalizacja

Pustkow

Nr referencyjny

2024-11540

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan HPL poszukuje osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku.

Twój zakres obowiązków:

• Przygotowanie grafik i projektów związanych z targami
• Przygotowanie grafik i projektów materiałów marketingowych
• Współpraca z marketingiem centralnym
• Realizacja zadań związanych z przygotowaniem i dystrybucją materiałów marketingowych
• Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych ze sklepem internetowym https://hpl-direct.com/
• Prowadzenie social mediów (Linkedin, Facebook, TikTok, Instagram oraz pozostałe platformy społecznościowe)
• Kreatywne przygotowywanie materiałów na potrzeby social mediów

Nasze wymagania:

• Wykształcenia średniego lub wyższego
• Znajomości programów: Photoshop, Canva, Ilustrator, In Design
• Samodzielność, kreatywność, dokładność, inicjatywa własna, komunikatywność, wysokie poczucie estetyki
• Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnego wykonywania zadań

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Dodatek za frekwencję
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

#LI-DNI