Specjalista ds. zakupów (chemia)/Purchasing Specialist (Chemistry)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-3461

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- Odpowiedzialność za przebieg procesów zakupowych z obszaru chemii (od przyjęcia zamówienia, poprzez kontakt z dostawcami, negocjacje warunków po rozliczenie zakupu);
- Tworzenie oraz weryfikacja zapytań ofertowych;
- Poszukiwanie nowych dostawców, rozbudowa bazy dostawców;
- Negocjowanie cen i warunków dostaw krajowych i zagranicznych na podstawie przyjętej strategii firmy;
- Dbałość o terminowość dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami;
- Weryfikacja dokumentów zakupowych oraz rozliczanie faktur;
- Tworzenie analiz i raportów dla bezpośredniego przełożonego oraz Zarządu Spółki.

Oczekujemy

- Doświadczenie w obszarze zakupów, mile widziane materiałów chemicznych;
- Wykształcenie wyższe (mile widziane: chemia, inżynieria chemiczna);
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- Zdolności negocjacyjne oraz analityczne.

Oferujemy

- Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży;
- Pracę w międzynarodowym środowisku, u boku doświadczonych specjalistów;
- Krótki proces rekrutacji i rozmowę telefoniczną zamiast spotkania, w pierwszym etapie.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2a8c6977622e46c89f41cfdb669b92a9