Specjalista ds. Zakupów Stali / Steel Purchase Specialist

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2018-3142

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Zakup stali na potrzeby produkcyjne jednego z naszych zakładów;
• Budowanie bazy potencjalnych dostawców;
• Zbieranie i analizowanie ofert, weryfikowanie cen jednostkowych;
• Negocjowanie warunków komercyjnych;
• Tworzenie sprawozdań i raportów zgodnie z wymaganiami Zarządu.

Oczekujemy

• Doświadczenia w zakupach stali lub innych surowców/produktów przemysłowych (mile widziane);
• Wykształcenia wyższego – techniczne mile widziane;
• Znajomości j. rosyjskiego lub j. angielskiego.
• Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

• Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne warunki zatrudnienie, w tym umowę o pracę na okres 33 miesięcy bez okresu próbnego (kolejna umowa na czas nieokreślony);
• Wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia i pracę u boku doświadczonych specjalistów.