Ustawiacz/Train Arranger (Szczecin)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-3738

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- codzienne dokonywanie „z gruntu” numerycznego spisu wszystkich wagonów znajdujących się na bocznicach,
- czynne uczestniczenie w czynnościach zdawczo – odbiorczych podczas dokonywanych przez kolej planowych i dodatkowych obsług bocznic
- wypełnianie i dostarczanie na kolej druków zamówień na wagony,- sporządzanie nalepek kierunkowych na wagony wychodzących z bocznic oraz zakładanie je na wagony,
- opracowywanie „Zawiadomienia o wagonach gotowych do zabrania” z bocznic oraz dostarczanie ich w ustalonych terminach na kolej,
- kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji bocznicowej

Oczekujemy

- uprawnień ustawiacza
- doświadczenia w pracy na stanowisku ustawiacz
- mile widziane uprawnienia rewident taboru/spedytor

Oferujemy

-stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,- nagrody i dodatki do wynagrodzenia,
-interesującą pracę na rozwojowym stanowisku w jednym z naszych największych i jednym z najbardziej prestiżowych zakładów na świecie,
- szkolenia wstępne i bieżące wsparcie