Přihlášení Účet uchazeče

Již mám účet uchazeče

Vyhledávač nabídek zaměstnání KRONOSPAN

Jste zde :  Domovská stránka  ›  Seznam nabídek  ›  Detail nabídky

Doradca klienta/ Customer Advisor

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2019-3263

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Obsługa na najwyższym poziomie i profesjonalne doradztwo klientom salonu;
• Dbałość o ekspozycję salonu sprzedaży;
• Realizacja nałożonych budżetów sprzedażowych;
• Sporządzanie ofert cenowych oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
• Przygotowywanie raportów sprzedażowych;
• Kontrola zgodności stanów magazynowych oraz zgodności cen w systemie komputerowym z cenami na regałach z towarem.

Oczekujemy

• Doświadczenia w obsłudze klienta;
• Wysokich umiejętności komunikacyjnych i nawiązywania relacji, otwartości, pozytywnej energii;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• Dobrej znajomości pakietu MS Office;
• Dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w elastycznym harmonogramie pracy;
• Mile widziane zainteresowanie projektowaniem i wyposażeniem wnętrz, branżą meblarską.

Oferujemy

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Pakiet szkoleń;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Elastyczny grafik pracy ustalany na cały miesiąc uwzględniający pracę w 2 soboty w miesiącu;
• Pracę w zakładzie umiejscowionym w centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, z rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną;
• Pracę w przyjaznym, zgranym, pomocnym zespole.