Log ind Kandidatkonto

Jeg har allerede en kandidatkonto

Søgemaskine til stillingsopslag KRONOSPAN

Du befinder dig her :  Startside  ›  Liste over stillingsopslag  ›  Informationer om stillingsopslaget

Mechanik / Mechanic

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2019-3398

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym,
- wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,
- kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze,
- prowadzenie książki ruchowej.

Oczekujemy

- mile widziane doświadczenie z zakresu naprawy maszyn i urządzeń
- zainteresowanie mechaniką przemysłową
- gotowość do pracy w ruchu ciągłym – 4 brygadowym.

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
- atrakcyjne nagrody uznaniowe,
- możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=07214eb671f44aa49dbca721025035ae