Bejelentkezés Jelentkezői fiók

Már van jelentkezői fiókom

KRONOSPAN állásajánlat-keresőmotor

Ön itt van :  Kezdőlap  ›  Állásajánlatok listája  ›  Állásajánlat részletei

Operator maszyn/Machine operator

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2019-3394

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- realizacja planu produkcji, kontrola przebiegu realizowanych zleceń
- zabezpieczenie dostępności materiałów niezbędnych na linii produkcyjnej
- uczestnictwo w czynnościach przezbrajania
- kontrola działania maszyny
- utrzymanie linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystości

Oczekujemy

- mile widziane podstawy obsługi komputera
- wykształcenie minimum zawodowe
- gotowość do pracy, dokładność, rzetelność
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oferujemy

- pracę w systemie 1 zmianowym
- pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
- nagrody uznaniowe, dodatki zmianowe
- szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=07214eb671f44aa49dbca721025035ae