Bejelentkezés Jelentkezői fiók

Már van jelentkezői fiókom

KRONOSPAN állásajánlat-keresőmotor

Ön itt van :  Kezdőlap  ›  Állásajánlatok listája  ›  Állásajánlat részletei

Operator maszyn/Pomocnik operatora / Machine operator/Helper

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2019-3374

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• zapoznanie się z planem produkcji, przebiegiem realizowanych zleceń
• zabezpieczenie dostępności materiałów niezbędnych na linii produkcyjnej
• uczestnictwo w czynnościach przezbrajania
• kontrola działania maszyny
• utrzymanie linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystości

Oczekujemy

• mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
• gotowość do pracy w ruchu ciągłym - 4 brygadowym

Oferujemy

• stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
• atrakcyjne nagrody uznaniowe,
• wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
• możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.