Přihlášení Účet uchazeče

Již mám účet uchazeče

Vyhledávač nabídek zaměstnání KRONOSPAN

Jste zde :  Domovská stránka  ›  Seznam nabídek  ›  Detail nabídky

Operator Wózka Widłowego / Forklift Driver

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2019-3397

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- dostarczanie materiałów do produkcji,
- załadunek i rozładunek samochodów,
- przygotowywanie towarów do wysyłki,
- skanowanie palet,
- dbanie o stan techniczny wózka widłowego.

Oczekujemy

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym-ruch ciągły.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego,
- atrakcyjne nagrody uznaniowe,
- wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
- pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego.