Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Elektryk / Electrician

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Pustkow

Nr referencyjny

2023-9236

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan HPL poszukuje osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku.

Twój zakres obowiązków:

• Usuwanie bieżących awarii
• Przeprowadzanie przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji
• Monitorowanie wybranych punktów, systemów i parametrów
• Lokalizacja i usuwanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn

Nasze wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
• Uprawnienia SEP
• Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie, będącej światowym liderem w swojej branży (jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie);
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Miesięczne nagrody uznaniowe

#LI-DNI