Mechanik / Mechanic

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2023-9410

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

- Kontrola stanu wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym odcinku a w szczególności łożysk, uszczelnień, pasów napędowych, łańcuchów.
- Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń na wyznaczonych działach.
- Bieżące usuwanie powstałych awarii.
- Zgłaszanie występujących usterek.
- Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń.
- Udział w planowanych konserwacjach

Nasze wymagania:

- Doświadczenia w pracy na stanowisku Ślusarz/Mechanik
- Wykształcenia mechanicznego
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy

- Możliwość zdobycia doświadczenia u boku kompetentnych specjalistów
- Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę (bez pośredników)
- Atrakcyjny system nagród miesięcznych
- Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
- Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Program poleceń pracowniczych
- Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę