Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Villanyszerelő/ Electrician

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2023-10966

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Rólunk

A KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. egyike a legnagyobb és legmodernebb vékonylemez gyártóknak Európában. Cégünk 2,0-6,0 mm-es közepes és nagy sűrűségű faalapú táblák (MDF, HDF) gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Célunk, hogy a vevők elégedettségét megbízható, versenyképes termékkel érjük el, magas minőségi követelményeknek megfelelve. Cégünk FSC, PEFC és CARB tanúsítvánnyal rendelkezik. Ezen ambíciók teljesítésére a KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. elkötelezett termékei minőségének folyamatos fejlesztése mellett. A minőség folyamatos biztosításával a termelésben, különös figyelmet fordítva a környezetbarát előállításra, célunk a jobb életminőség biztosítása termékeinkkel és folyamatainkkal.

Munkaköri leírás

-A technológiai berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése, folyamatos tisztántartása
-Termelő és épületgépészeti berendezések, gépsorok villamos berendezések felügyelete, karbantartása
-Esetleges villamossági meghibásodások gyors, szakszerű javítása
-Cserealkatrészek javítása, felújítása
-Gépészeti üzemvitellel kapcsolatos feladatok ellátása
-A műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása

Profil

-Erősáramú villanyszerelői szakképesítés
-Precizitás, pontosság, megbízhatóság
-Hajlandóság folyamatos (4 műszak) munkarendben történő munkavégzésre
-Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk

-kiemelt bérezés
-átlagon felüli műszakpótlékok
-nettó 80.000 Ft / hó Jelenléti jutalom
- 30 Ft / km bejárás-támogatás
-egyéb prémiumok