Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Moteur de recherche d'offres d'emploi KRONOSPAN

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Logisztikai vezető / Logistics manager

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2019-4203

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Teljes felelősség az irányítása alá tartozó raktározási területek irányításáért, hatékony működtetéséért
- Az anyagok, késztermékek gyors és szakszerű ki- és beraktározásának biztosítása a készáruraktárban.
- Felelős a szükséges létszám biztosításáért az alárendelt területeken a hatékonysági és költséggazdálkodási szempontok maradéktalan figyelembevételével.
- Az irányítása alá tartozó terület beszerzési feladatainak (fuvarkapacitás) biztosítása (ártárgyalások, megrendelések, számítógépes nyilvántartás).
- A szállítási határidők egyeztetése az értékesítési területtel, aktív részvétel a határidők meghatározásában.
- A fuvardíjak gazdaságos kialakításának biztosítása, az olcsóbb beszerzési források folyamatos felkutatása.
- Vámügyintézéssel kapcsolatos feladatok elvégzése.
- Hatékony raktárgazdálkodás megvalósítása, a raktárfelületek jó kihasználása, raktári rend biztosítása.
- A szállítók rendszeres minősítése, kiválasztása.
- A késztermékek tevékenységi köréhez kapcsolódó reklamációinak bonyolításában aktív részvétel.
- Gondoskodik a hatáskörébe utalt újítási, próbaüzembe vételi, kísérleti, üzembevételi, munkavédelmi üzembe helyezési és üzembe helyezési eljárások megszervezéséről és lebonyolításáról. .

Profil

- Felsőfokú végzettség
- minimum 5-8 éves, logisztikai területen szerzett tapasztalat
- vezetői tapasztalat előnyt jelent
- tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent)
- kiváló szervező készség és gyors döntéshozatali képesség
- kiváló kommunikációs képesség