Im Bewerberbereich anmelden

Anmelden Meinen Bewerberbereich anlegen

Sie haben noch keinen eigenen Bewerberbereich. Registrieren Sie sich hier.

Commercial Manager H/F

Informacje ogólne

Kronospan

Pustkow

Nr referencyjny

2015-112

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- prowadzenie negocjacji i udział w zawieraniu umów z głównymi kontrahentami - klientami, dostawcami,

- odpowiedzialność za przygotowanie i kontrolę budżetów i kosztów działalności,

- nadzór nad sprawami formalno-prawnymi przedsiębiorstwa,

- udział w zarządzaniu i rozwoju personelu,

- odpowiedzialność za wynik finansowy spółki.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - prawnicze lub ekonomiczne,

- sporym atutem będzie praktyczna znajomość obszaru finansów,

- min. 5 lat doświadczenia na odpowiedzialnym stanowisku,

- praktyczna znajomość prawa handlowego i cywilnego,

- posiadanie doświadczenia i umiejętności negocjacyjnych,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego mile widziana,

- dyspozycyjność,

- posiadanie umiejętności organizacyjnych, samodyscypliny i obowiązkowości.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

- interesujące wynagrodzenie,

- narzędzia do pracy,

- ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego i awansów wewnątrz międzynarodowej organizacji,

- możliwość realizacji ambicji zawodowych.