Doradca klienta/Customer Advisor

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2018-2854

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- Obsługa na najwyższym poziomie i profesjonalne doradztwo klientom salonu;
- Dbałość o ekspozycję salonu sprzedaży;
- Realizacja nałożonych budżetów sprzedażowych;
- Sporządzanie ofert cenowych oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
- Przygotowywanie raportów sprzedażowych;
- Kontrola zgodności stanów magazynowych oraz zgodności cen w systemie komputerowym z cenami na regałach z towarem.

Oczekujemy

- Doświadczenie w obsłudze klienta;
- Wysokie umiejętności komunikacyjne i nawiązywania relacji, otwartość, pozytywna energia;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- Dobra znajomość pakietu MS Office;
- Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w elastycznym harmonogramie pracy;
- Mile widziane zainteresowanie projektowaniem i wyposażeniem wnętrz, branżą meblarską.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Pakiet szkoleń;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Elastyczny grafik pracy ustalany na cały miesiąc uwzględniający pracę w 2 soboty w miesiącu;
- Pracę w zakładzie umiejscowionym w centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, z rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną;
- Pracę w przyjaznym, zgranym, pomocnym zespole.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fef77d7d87204213ad6386fe8f88c85e