Dyrektor Klastra Meblowego / Furniture Cluster Director

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2019-3921

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Nawiązywanie kontaktów z zagranicznymi inwestorami i najemcami zainteresowanymi inwestycjami w Polsce;
• Prezentowanie oferty Szczecineckiego Klastra Meblowego oraz wskazanie korzyści wynikających ze współpracy firm należących do Klastra;
• Prowadzenie negocjacji z firmami z branży przemysłu drzewnego i meblowego;
• Zarządzanie infrastrukturą Klastra;
• Kontrola kosztów, dbanie o realizację wyznaczonych celów;
• Tworzenie analiz i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi standardami raportowania.

Oczekujemy

• Doświadczenia w rozwoju biznesu (mile widziane w branży meblarskiej, budowlanej lub drewnopochodnej);
• Doświadczenia w sprzedaży;
• Wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie prawnicze, ekonomiczne);
• Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego;
• Umiejętności negocjacyjnych;
• Umiejętności prowadzenia wystąpień i prezentacji;
• Prawa jazdy kat. B.;
• Gotowości do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie, będącej światowym liderem w swojej branży (jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie);
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami;
• Stabilne zatrudnienie bez okresu próbnego;
• Krótki proces rekrutacji i rozmowę telefoniczną zamiast spotkania, w pierwszym etapie.

Link do eRecruiter: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=99cd210c2cd040f38eb11b02565d4a90