Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Karbantartó lakatos / Fitter

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2023-10961

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Rólunk

A KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. egyike a legnagyobb és legmodernebb vékonylemez gyártóknak Európában. Cégünk 2,0-6,0 mm-es közepes és nagy sűrűségű faalapú táblák (MDF, HDF) gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Célunk, hogy a vevők elégedettségét megbízható, versenyképes termékkel érjük el, magas minőségi követelményeknek megfelelve. Cégünk FSC, PEFC és CARB tanúsítvánnyal rendelkezik. Ezen ambíciók teljesítésére a KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. elkötelezett termékei minőségének folyamatos fejlesztése mellett. A minőség folyamatos biztosításával a termelésben, különös figyelmet fordítva a környezetbarát előállításra, célunk a jobb életminőség biztosítása termékeinkkel és folyamatainkkal.

Munkaköri leírás

-gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
-esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
-cserealkatrészek javítása, felújítása
-a műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása
-gépek, gépegységek és a munkaterület tisztántartása
-vezető gépészmérnök és szakmai vezető által kiadott egyéb feladatok ellátása
-aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában

Profil

-középfokú végzettség karbantartó, lakatos (gépész szakmunkás-képesítés előnyt jelent)
-minimum 1-2 éves, gépkarbantartásban, termelő üzemben szerzett tapasztalat
-hidraulikai és pneumatikai ismeret előnyt jelent
-pontosság, precizitás, megbízhatóság
-4 (folyamatos) műszakos munkarend vállalása

Amit ajánlunk

-kiváló bérezés
-bruttó 80.000 Ft Jelenléti bónusz
-útiköltség térítés 30 Ft/km, vagy a busz – vonatjegy 86%-ának térítése
-nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél