Kierownik Działu Exportu / Sales Export Department Manager

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2018-2608

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Rozwój rynków zbytu i realizacja planów sprzedażowych podległego zespołu (sprzedaż exportowa laminowanych paneli podłogowych, list wykończeniowych i akcesoriów) na wybranych rynkach (głównie kraje europejskie);
• Analiza i monitoring działań konkurencji;
• Odpowiedzialność za realizację wyznaczonego budżetu;
• Wprowadzanie nowości produktowych;
• Organizacja i udział w targach branżowych i w akcjach promocyjnych;
• Podejmowanie decyzji w zakresie reklamacji;
• Współpraca w zakresie przygotowywania i prowadzenia programów logistycznych.

Oczekujemy

• Minimum 2-letniego doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale handlowym (preferowana sprzedaż exportowa produktów budowlanych);
• Płynnej znajomości języka angielskiego; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem;
• Predyspozycji do zarządzania ludźmi;
• Bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office;
• Odpowiedzialności, dokładności, terminowości.

Oferujemy

• Stabilną pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Możliwość praktycznego wykorzystania umiejętności kierowniczych i sprzedażowych, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami;
• Krótki proces rekrutacji i selekcję wstępną w oparciu o rozmowę telefoniczną.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6eb346dcaac8481384bb78f2bafffc6a