Kierownik Wydziału Produkcyjnego (Lakiernia)/Production Manager

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2019-3820

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Terminowa realizacja planu i kontrola procesu produkcyjnego na wydziale zajmującym się lakierowaniem płyt bazowych PVC pod panele podłogowe LVT;
• Organizowanie i nadzorowanie pracy 15 osobowego zespołu pracowników (praca w systemie trzyzmianowym);
• Planowanie zużycia komponentów w oparciu o plan produkcji. Zgłaszanie zapotrzebowania. Kontrola dostaw komponentów do produkcji pod kątem jakości i terminowości.
• Nadzór nad przestrzeganiem technologii lakierowania. Kontrola jakości na każdym etapie procesu. Minimalizacja odpadu produkcyjnego;
• Zapewnienie ciągłości i wydajności procesu lakierowania. Współpraca ze służbami utrzymania ruchu;
• Sporządzanie raportów produkcyjnych.

Oczekujemy

• Doświadczenia w organizowaniu i nadzorowaniu pracy na wydziale produkcyjnym;
• Mile widziane wykształcenie chemiczne lub doświadczenie w branży chemicznej;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• Dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu;
• Sumienności, zaangażowania i wytrwałości.

Oferujemy

• Pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę bez okresu próbnego;
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami;
• Rozmowę telefoniczną zamiast spotkania na pierwszym etapie.