Konfekcjoner/Helper

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2018-2783

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

 kompletacja towaru zgodnie z planem wysyłki,
 zabezpieczenie skompletowanego towaru przed uszkodzeniem,
 alokacja skompletowanych towarów w odpowiednie miejsca na magazynie,
 obsługa skanera

Oczekujemy

 wykształcenie minimum zawodowe,
 podstawowa obsługa komputera,
 mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwość szkoleń

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=07214eb671f44aa49dbca721025035ae