Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Księgowa/y/Accountant

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Szczecin

Nr referencyjny

2024-11519

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca częścią międzynarodowego koncernu, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Twój zakres obowiązków:

• Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
• Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych;
• Prowadzenie ewidencji księgowej;
• Przygotowywanie płatności dla dostawców;
• Księgowanie wyciągów bankowych;
• Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych.

Nasze wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Księgowości;
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość);
• Bardzo dobra znajomość bieżących zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT);
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
• Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• System nagród miesięcznych;
• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy.

#LI-SL3