Maszynista spalinowego pojazdu trakcyjnego / Train driver (Strzelce Opolskie)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-3505

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

-obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej -na terenie jednaj z naszych bocznic kolejowych

Oczekujemy

- świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty,
- min rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy spalinowej,
- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
- nagrody i dodatki finansowe do wynagrodzenia,- szkolenia wstępne i bieżące wsparcie

Link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=993236863be44b7280da61a8f4d91e60