Mechanik / Mechanic

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2023-9410

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

• Kontrola stanu wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym odcinku a w szczególności łożysk, uszczelnień, pasów napędowych, łańcuchów.
• Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń na wyznaczonych działach.
• Bieżące usuwanie powstałych awarii.
• Zgłaszanie występujących usterek.
• Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń.
• Kontrola pracy urządzeń ciągu zgodnie przeglądów kartami systemu zarządzania ryzykiem.
• Wykonywanie przeglądów planowanych, terminowe wykonywanie konserwacji.

Nasze wymagania:

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenia mechanicznego

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Terminowość wypłat wynagrodzeń
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego
• Szkolenia wstępne i stanowiskowe – możliwość zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz