Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Mechanik/Mechanic

 Stellenangebot 0 / 3

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2021-6284

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125 -letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów

Twój zakres obowiązków:

• Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji,
• Codzienny nadzór nad parkiem maszynowym,
• Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,
• Wykonywanie cyklicznych przeglądów i konserwacji linii produkcyjnych.

Nasze wymagania:

• Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
• Doświadczenia w naprawach i przeglądach maszyn, gdy brak
gwarantujemy szkolenia przygotowujące do pracy ma stanowisku,
• Wykształcenie min. średnie techniczne/zawodowe (kierunek: mechanika,
elektronika, automatyka) będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy

• Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy,
• Terminowość wypłat wynagrodzeń,
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,
• Dodatek płacowy za pracę w systemie zmianowym,
• Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy,
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.