Im Bewerberbereich anmelden

Anmelden Meinen Bewerberbereich anlegen

Sie haben noch keinen eigenen Bewerberbereich. Registrieren Sie sich hier.

Mechanik / Mechanic

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2017-985

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym,
- wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,
- kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze,
- prowadzenie książki ruchowej.

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne,
- mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
- gotowość w pracy w ruchu ciągłym – 4brygadowym.

Dodatkowe informacje

Adres do bezpośredniego aplikowania: rekrutacja.strzelce@kronospan.pl

- stabilność zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
- w ramach dodatkowego wynagrodzenia możesz otrzymać nagrodę uznaniową oraz dodatek zmianowy,
- możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.