Mechanik taboru kolejowego / Mechanic

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2019-3249

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- Utrzymanie i naprawa taboru kolejowego
- Realizacja przeglądów okresowych na poziomach P1-P3
- Wykonywanie napraw awaryjnych, rewizyjnych średnich i głównych taboru kolejowego
- Diagnostyka awarii taboru
- Usuwanie skutków awarii
- Naprawa i regeneracja podzespołów

Oczekujemy

- Doświadczenia na w/w stanowisku
- Wiedzy z zagadnień budowy i eksploatacji taboru kolejowego
- Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- Posiadania prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
- Możliwość uzyskania premii miesięcznej