Obsługa sit i wialni/Screen cleening

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2023-10496

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

•Kontrola czystości sortowników.
•Wymiana sit.
•Przygotowanie sit do montażu.
•Regulacja klap dozujących do sortowników.
•Czyszczenie sit.

Nasze wymagania:

•Dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,
•Zaangażowania oraz wytrwałości w wykonywanych obowiązkach.

Co oferujemy

•Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
•Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia oraz przez cały okres zatrudnienia,
•Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c6860f30aff24bd1933e2e8ccef83d1a