Operator rębaka/ Chipper operator (Bielice)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-4120

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

Obsługa rębaka w zakresie:
• Wykonywania obsługi codziennej
• Przegląd stanu zużycia noży i ich wymiana
• Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych
• Dbałość o stan techniczny obiektu rębaka.

Oczekujemy

• Otwartości - osoby bez doświadczenia, przeszkolimy i przygotujemy do pracy na samodzielnym stanowisku
• Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Oferujemy

• Szkolenia wstępne i stanowiskowe – możliwość przeszkolenia osób bez doświadczenia
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Terminowość wypłat wynagrodzeń
• Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
• Comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie 3 miesięcy
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz