Operator żurawia samojezdnego/ Self-propelled crane operator (Bielice)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-4122

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego
• Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych
• Dozowanie surowca drzewnego do rębaka

Oczekujemy

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Uprawnienia UDT: II Ż; żuraw samojezdny (gdy brak, pracodawca umożliwia zdobycie uprawnień)
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Terminowość wypłat wynagrodzeń
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego
• Szkolenia wstępne i stanowiskowe – możliwość zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy
• Comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie 3 miesięcy
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz