Pomocnik operatora / Helper

Lokalizacja

Pustkow

Nr referencyjny

2024-11541

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan HPL poszukuje osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku.

Twój zakres obowiązków:

• Pomoc przy obsłudze linii / maszyn produkcyjnych
• Kontrola jakości produktu
• Uczestnictwo w konserwacji ciągu produkcyjnego
• Pomoc w utrzymaniu linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystości
• Wykonywanie poleceń przełożonego

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej

Co oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Comiesięczny dodatek za frekwencję
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

#LI-DNI