Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Im Bewerberbereich anmelden

Anmelden Meinen Bewerberbereich anlegen

Sie haben noch keinen eigenen Bewerberbereich. Registrieren Sie sich hier.

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Požiarny technik // Fire safety engineer

Podrobnosti ponuky

Všeobecné informácie

Podnik

Zvolen

Referenčné číslo

2018-2481

Popis pozície

Názov pozície

Druh zmluvy

Full-time

Hlavná pracovná náplň a zodpovednosti

Zabezpečuje činnosti vyplývajúce zo zákona č. 314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi a vyhlášky 121/2002 Z.z., o požiarnej prevencii s dôrazom na:
- navrhuje opatrenia pri činnostiach so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru a dozerá nad ich dodržiavaním,
- podieľa sa na školeniach protipožiarnych hliadok a zamestnancov z požiarnej ochrany,
- kontroluje úplnosť, funkčnosť a neporušenosť požiarno-technických zariadení,
- vykonáva preventívne protipožiarne prehliadky,
- pri vzniku požiaru vykonáva nevyhnutné opatrenia na zdolávanie požiaru a opatrenia na zamedzenie jeho šírenia v spolupráci s protipožiarnou hliadkou,
- riadi činnosť protipožiarnej hliadky.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

požiarna ochrana

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

TPO

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci, organizačné schopnosti
- maximálne pracovné nasadenie

Doplňujúce informácie:
- platné oprávnenie technika požiarnej ochrany
- práca na 8 hod. pracovné zmeny, po zaučení na 12 hod. pracovné zmeny