Pracownik produkcji/Production worker

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2019-3672

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- wprowadzenie parametrów do systemu;
- obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych;
- przygotowanie – rozcinanie zwojów surowca wtórnego;
- dozowanie surowca wtórnego;
- dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Oczekujemy

- wykształcenia średniego lub zawodowego technicznego;
- znajomości obsługi komputera;
- zaangażowania w wykonywane obowiązki;
- gotowości do pracy w ruchu ciągłym w systemie czterobrygadowym;
- uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózków widłowych, suwnic) mile widziane.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
- szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami;
- pracę w zakładzie umiejscowionym w centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, z rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną;
- zapewniamy odzież roboczą oraz ciepłe posiłki w czasie pracy.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cbdb5dfc4a054581aa5eece6c8351a58