Prowadzący pojazdy kolejowe / Train Driver (Szczecin) K/M

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-11439

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Silva LS to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.
Silva zajmuje się transportem kolejowym dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Twój zakres obowiązków:

 Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej na terenie bocznicy kolejowej

Nasze wymagania:

 Świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko prowadzący pojazdy kolejowe lub maszynista
 Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

Co oferujemy

 Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej
 Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
 Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy
 Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata)

#LI-DNI