Im Bewerberbereich anmelden

Anmelden Meinen Bewerberbereich anlegen

Sie haben noch keinen eigenen Bewerberbereich. Registrieren Sie sich hier.

Reasearch & Development Manager (miejsce pracy: Jasło, Pustków lub Mogilev)

Lokalizacja

Pustkow

Nr referencyjny

2018-2856

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.:
• Opracowywanie, rozwój i wdrożenia do produkcji materiałów chemicznych wykorzystywanych w zakładach Kronospan w celu:
- Lakierowania UV z zastosowaniem chemii akrylowej;
- Impregnacji laminatów z zastosowaniem żywic fenolowych;
- Impregnacji papieru z zastosowaniem żywic melaminowych i mocznikowych;
• Tworzenie dokumentacji technologicznej;
• Prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Oczekujemy

• Wyksztalcenia wyższego chemicznego na kierunku związanym z technologią polimerów;
• Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze badań i wdrażania produktów chemicznych na potrzeby przemysłu;
• Gotowości do odbycia wielomiesięcznych szkoleń w różnych lokalizacjach i świadczenia pracy wymagającej licznych podróży służbowych w kraju jak i za granicą (głównie kraje Europy wschodniej);
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem);
• Zorientowania na realizację wyznaczonych celów zawodowych.

Oferujemy

• Kilkunastomiesięczny okres szkolenia przygotowawczego w dedykowanych pod kątem danego procesu zakładach produkcyjnych tj. w Szczecinku, Mielcu i Strzelcach Opolskich;
• Dopasowany do indywidualnych potrzeb okres wdrożenia do samodzielnej pracy na stanowisku pod okiem wysokiej klasy specjalistów;
• Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności w obszarze chemii polimerów, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami;
• Krótki proces rekrutacji i selekcję wstępną w oparciu o rozmowę telefoniczną.