Im Bewerberbereich anmelden

Anmelden Meinen Bewerberbereich anlegen

Sie haben noch keinen eigenen Bewerberbereich. Registrieren Sie sich hier.

Sales Manager OSB

Informacje ogólne

Kronospan

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2017-1148

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

Organizowanie i zarządzanie procesem sprzedaży płyty OSB na terenie całej Polski;
Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu sprzedażowego (przedstawiciele handlowi i back office);
Budowanie dobrych relacji z odbiorcami firmy poprzez utrzymywanie kontaktów oraz wysokiej jakości obsługę Klientów – hurtownie, składy budowlane, inwestorzy, developerzy;
Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy, monitorowanie sprzedaży;
Prowadzenie szkoleń i prezentacji;
Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą najchętniej w branży materiałów budowlanych lub wykończeniowych;
Umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych i biznesowych;
Predyspozycje liderskie i bardzo dobra organizacja pracy swojej i innych;
Duża sumienność, wytrwałość i umiejętność automotywacji;
Gotowość do odbywania podróży służbowych;
Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
Odpowiednie narzędzia pracy;
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
w kraju i za granicą.