Starszy specjalista ds. zakupów inwestycyjnych/Senior investment purchasing specialist

Lokalizacja

Szczecin

Nr referencyjny

2024-11375

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca częścią międzynarodowego koncernu, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy specjalista ds. zakupów inwestycyjnych

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

• Realizacja procesów zakupów inwestycyjnych zgodnie z polityką zakupową spółki;
• Aktywny udział w analizie rynku i poszukiwaniu nowych źródeł dostaw;
• Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami;
• Efektywne zarządzanie powierzoną kategorią zakupową i portfolio dostawców;
• Weryfikacja i ocena dostawców, umów i warunków współpracy;
• Nadzorowanie terminów i jakości realizowanych dostaw;
• Optymalizacja kosztowa procesów zakupowych;
• Obsługa reklamacji, weryfikacja faktur i ich rozliczanie;
• Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Spółki.

Nasze wymagania:

• 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w branży budowlanej);
• Wykształcenie wyższe (preferowane w kierunkach technicznych);
• Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne (znajomość struktury i pochodzenia kosztu);
• Umiejętność samodzielnego planowania zadań oraz skuteczne zarządzanie procesami zakupowymi;
• Gotowość do przeprowadzania audytów terenowych;
• Znajomość pakietu MS Office;
• Sumienność i dokładność w działaniu;
• Kreatywność i przedsiębiorczość;
• Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;
• Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• System nagród miesięcznych;
• Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.

LI-SŁ1