Timber Buying Specialist / Specjalista ds. zakupów drewna (Szczecinek) K/M

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2023-10833

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy

Twój zakres obowiązków:

• Zakup surowca drzewnego i biomasy (tartaki, stolarnie, ZUL-e) – dotarcie do wszystkich potencjalnych dostawców na powierzonym terenie;
• Analiza rynku surowca drzewnego i działań konkurencji
• Przygotowywanie ofert zakupu;
• Negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów;
• Rozwiązywanie reklamacji surowcowych;
• Pozyskiwanie nowych przewoźników;

Nasze wymagania:

• Doświadczenia w branży handlowej (znajomość branży drzewnej będzie dodatkowym atutem)
• Gotowość do delegacji służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze);
• Wykształcenia wyższego (mile widziane: Leśnictwo, Technologia Drewna)
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

#LI-NS1