Vyhledávač nabídek zaměstnání KRONOSPAN

Personalista

Podrobnosti ponuky

Všeobecné informácie

Podnik

Zvolen

Referenčné číslo

2024-12257

Popis pozície

Názov pozície

Druh zmluvy

Full-time

O nás

Kronospan je popredný svetový výrobca materiálov na báze dreva a my Vám ponúkame možnosť stať sa našou súčasťou v rámci vášho profesionálneho a osobného rozvoja.
Už viac ako 120 rokov je spoločnosť v rodinnom vlastníctve s pobočkami vo viac ako 30 krajinách a viac ako 18 000 zamestnancami.
Sme svetovou jednotkou v drevospracujúcom priemysle.

Hlavná pracovná náplň a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á zastreší komplexnú agendu ľudských zdrojov v našom servisnom centre. Ak máte skúsenosti v oblasti personalistiky, poradenstva, tvorby pracovnoprávnych dokumentov, náborov a HR marketingu, určite nám pošlite Váš životopis a my sa Vám radi ozveme!

Staňte sa súčasťou nadnárodnej spoločnosti, ktorá zabezpečuje servis pre spoločnosť Kronospan.

Vašou náplňou práce bude komplexné spracovanie personálnej agendy spoločnosti:

podpora v oblasti ľudských zdrojov pre manažment a zamestnancov (počet zamestnancov do 100)
personálna evidencia, tvorba pracovnoprávnych dokumentov spojených so vznikom, priebehom a ukončením pracovného pomeru,
príprava a organizácia náborov a výberu zamestnancov, osobné podieľanie sa na výberových konaniach, administratívna činnosť spojená s prijímaním zamestnancov do pracovného pomeru,
tvorba a implementácia interných smerníc,
​marketingové aktivity súvisiace s propagáciou obsadzovaných pracovných pozícií,​
mesačný HR reporting,
​príprava podkladov na tvorbu miezd s externou spoločnosťou,​
zabezpečenie vstupných a periodických LP, BOZP a iných zákonných školení,
zodpovednosť za ochranu osobných údajov zamestnancov v súlade s GDPR

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore:
Personalistika, ekonomické, humanitné vedy

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: Ľudské zdroje, personalistika

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Hľadáme aktívneho kandidáta/kandidátku, ktorý/á:
má bohaté skúsenosti s personálnou agendou,
aktívne komunikuje v anglickom jazyku,
je samostatný/á, zodpovedný/á, flexibilný/á a má fokus na detail

Čo ponúkame

Od 1 700 EUR/mesiac
Finálne mzdové podmienky sa posudzujú individuálne na základe skúseností a praxe kandidáta/kandidátky.

Zamestnanecké výhody, benefity:
Práca v príjemnom medzinárodnom prostredí,
Dochádzkový bonus,
Pravidelné teambuildingy,
Odmena za odporučenie nového kolegu,
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
Možnosť využitia Multisport karty za zvýhodnených podmienok,
Práca v medzinárodnom prostredí, možnosť spoznávať svet.