Audytor wewnętrzny/Internal Auditor

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2019-4205

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Przeprowadzanie dokładnej oceny i opracowywanie planu audytu wewnętrznego wraz z jego wykonaniem;
• Przeprowadzanie audytu wewnętrznego na terenie Spółek firmy również poza granicami kraju,
• Dokonywanie audytów tematycznych i dodatkowych;
• Wydawanie zaleceń wynikających z działań podejmowanych w ramach wykonywania planu i ocena ich realizacji,
• Sporządzanie pisemnych raportów i analiz;
• Nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem wewnętrznych regulacji oraz dbanie o ich zgodność z przepisami prawa oraz procedurami korporacyjnymi.

Oczekujemy

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
• Wykształcenia wyższego (mile widziane z obszaru finansów);
• Gotowości do częstych wyjazdów służbowych ok. 70% czasu pracy;
• Mile widziane doświadczenie w obszarze audytu;
• Dobrej znajomości pakietu MS Office;
• Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

• Ciekawą pracę na nowym stanowisku u boku doświadczonych specjalistów z obszaru audytu;
• Szansę na stabilne i długotrwałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży;
• Umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Szkolenia stanowiskowe i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami;
• Krótki proces rekrutacji, w tym rozmowę telefoniczną zamiast spotkania na pierwszym etapie.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cfc45367d133447eba4a8c115188746e