Поисковая машина вакансий KRONOSPAN

Ekologs/Ecologist

Vacancy details

General information

Reference

2022-7228

Position description

Job title

Contract type

Full-time

About us

KRONOSPAN ir pasaulē vadošais kokskaidu plātņu un atvasināto produktu ražotājs. Kompānijas sastāvā darbojas vairāk nekā 40 uzņēmumi pasaulē. Turpinot attīstīties, mēs vēlamies stiprināt savas pozīcijas tirgū un meklējam uzticamus darbiniekus, kas spēj darīt lietas un uzņemties atbildību.

Main duties and responsibilities

Pienākumi:
• Ievērot esošās likumdošanas prasības vides aizsardzības jomā.
• Veikt darbības, kuras nepieciešamas A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas
uzturēšanai.
• Pārskatu un atskaišu (gaiss, ūdens, atkritumi, SEG, u.c.) sagatavošana un iesniegšana atbildīgām institūcijām.
• Organizēt saimniecisko notekūdeņu un lietus notekūdeņu kvalitātes rādītāju noteikšanu.
• Organizēt rūpniecisko atkritumu, t.sk. bīstamo atkritumu, savākšanu, glabāšanu un transportēšanu uz noteiktām atkritumu savākšanas vietām.

Requirements

Prasības:
• Izglītība dabaszinātņu vai inženierzinātņu jomā;
• Vismaz 2 gadu pieredze līdzvērtīgā darbā;
• Spēja operatīvi risināt problēmsituācijas;
• Labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas.

What we offer

Piedāvājam:
• Starptautisku un sakārtotu darba vidi;
• Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
• Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
Lūdzam sūtīt pieteikumu un CV un/vai pieteikties mūsu vakanču:
darbs@kronospan-riga.lv

#LI-IK1