Energy Project Manager/Project Manager

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-11333

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

· Planowanie i budżetowanie projektów;
· Realizacja projektu;
· Zarządzanie obiektami;
· Zarządzanie łańcuchem dostaw;
· Odpowiedzialność za wyniki finansowe, zarządzanie KPI i KFI;
· Zgłaszanie problemów kierownictwu wyższego szczebla w celu zminimalizowania wpływu.

Nasze wymagania:

· Doświadczenie w planowaniu i kontroli budżetów projektów energetycznych, bądź na podobnym stanowisku;
· Umiejętność pracy pod presją czasu i w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach kierowniczych;
· Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;
· Wysoka dyspozycyjność i możliwość uczestniczenia w wyjazdach służbowych.

Co oferujemy

· Mieszkanie w przypadku gotowości do relokacji do Szczecinka;
· Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
· System nagród miesięcznych;
· Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
· Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
· Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

#LI-NS1